grime
19 بهمن 1401 - 15:12

افتتاح ۲۲ پروژه عام المنفعه در بخش لشت نشاء رشت

رشت- فرماندار رشت از افتتاح ۲۲ پروژه عام المنفعه در بخش لشت نشاء این شهرستان در هشتمین روز از دهه فجر خبر داد و گفت: ۳۰ میلیارد تومان برای این پروژه ها هزینه شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، حمیدرضا امام پناهی ظهر چهارشنبه در مراسم افتتاحیه پروژه‌های بخش لشت نشاء اظهار کرد: دولت سیزدهم مصمم است تا به دور از شتابزدگی و تأثیر پذیری از شبهه افکنی ها و تبلیغات سو دشمنان خارجی گام به گام مسیر رفع موانع توسعه، محرومیت‌زدایی و کسب موفقیت در عرصه‌های مختلف داخلی و بین المللی را بپیماید.

وی با اشاره با اشاره به افتتاح ۲۲ پروژه عام المنفعه در بخش لشت نشاء گفت: برای به بار نشست این پروژه‌ها در این بخش ۳۰ میلیارد تومان اعتبار صرف شده است.

امام پناهی با بیان اینکه با اراده و تلاش شبانه‌روزی خادمان مردم در دستگاه‌های مختلف شاهد بهره برداری از طرح‌های مختلف در این ایام هستیم، افزود: مسیر رفع کمبودها ادامه خواهد یافت و یقین بدانید با نعمت داشتن رهبری فرزانه، در کنار همدلی مثال زدنی مردم و مسئولین، حرکت شتابان کشور در مسیر توسعه با تحریم متوقف نخواهد شد.

فرماندار رشت با اشاره به اینکه پروژه‌هایی که امروز به افتتاح رسیده است برخلاف رویه سال‌های گذشته ۱۰۰ در صد آماده بهره برداری است، ادامه داد: البته طرح‌هایی مانند سد لاستیکی فخرآباد نیز با وجود تکمیل بودن نهایی، در آینده نزدیک با حضور مقامات کشوری به بهره برداری خواهد رسید.

امام پناهی تصریح کرد: ضمن تشکر و قدردانی از زحمات دستگاه‌های متولی در به ثمر نشاندن طرح‌های امروز مانند راهداری، شرکت توزیع برق، کمیته امداد، شهرداری که با خدمت بی‌منت، کارگزاران دولت را در امر رفع مشکلات یاری می‌رسانند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1027907