grime
10 آذر 1401 - 09:44

آغاز فروش خودرو خارجی در بنادر بوشهر در قالب مزایده الکترونیکی سراسری

مدیرکل جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان بوشهر از آغاز برگزاری فروش اموال تملیکی در قالب مزایده الکترونیکی سراسری خبر داد و گفت: در این راستا ۳۵ خودرو خارجی در بنادر استان بوشهر به فروش می‌رسد.

رحیم بهادری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر، با اشاره به آغاز فروش اموال تملیکی به‌صورت مزایده سراسری الکترونیکی، اظهار داشت: بازدید و ارائه پیشنهاد قیمت تا 16 آذرماه ادامه دارد.

وی زمان رمزگشایی و اعلام برندگان این مزایده را 21 آذرماه اعلام کرد و گفت: شرکت در مزایده فقط از طریق سامانه مزایده الکترونیک دولت، وب گاه مزایده الکترونیک به نشانی eauc.setadiran.ir امکان‌پذیر است.

مدیرکل جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان بوشهر اضافه کرد: داشتن کد ملی برای اشخاص حقیقی و کد اقتصادی برای اشخاص حقوقى به همراه شماره حساب قابل استفاده از طریق اینترنت برای متقاضیان شرکت در مزایده الزامی است.

وی کالاهای موجود در انبارهای سازمان جمع‌آوری اموال تملیکی را لوازم خانگی، خودرو، ماشین‌آلات راهسازی، ابزارآلات، پارچه، لوازم الکترونیکی و جانبی رایانه و تلفن همراه شامل کالاهای قاچاق و متروکه ذکر کرد.

بهادری اضافه کرد: ارزش اولیه و پایه مزایده به مبلغ حدود 210 میلیارد تومان است.

وی فروش خودرو خارجی را مورد اشاره قرار داد و خاطرنشان کرد: در فروش کالاهای یاد شده در قالب مزایده الکترونیکی سازمان اموال تملیکی 35 خودرو خارجی وارداتی در گمرک بوشهر و گناوه وجود دارد.

مدیرکل جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان بوشهر، بیان کرد: متقاضیان برای بررسی جزئیات کالاها می‌توانند به تارنمای رسمی سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی به نشانی TAMLIKI.IR مراجعه کنند.

بهادری در ادامه از انهدام کالاهای فاسد در انبار سازمان اموال تملیکی استان بوشهر خبر داد و خاطرنشان کرد: در آبان امسال 100 تن کالا فاقد مجوز مصرف و ممنوعه برای حفظ و صیانت از سلامت جامعه امحا شد.

وی ارزش تقریبی این کالاها را یک‌ هزار و 500 میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: کالاهای امحا شده فاقد مجوزهای بهداشتی بود که با حضور و نظارت نمایندگان سازمان‌های مسئول و با رعایت ضوابط و دستورالعمل‌های زیست محیطی در 2 شهرستان دیر و بوشهر از چرخه مصرف خارج شد.

انتهای پیام/190/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 891295