grime
03 بهمن 1401 - 12:25

قرارگاه جهاد تبیین در همه بخش‌های شهرستان دشتستان تشکیل شود

بوشهر- فرماندار دشتستان بر استفاده از فضای مجازی و تولید محتوای فاخرتاکید کرد و گفت: قرارگاه جهاد تبیین در تمامی بخش‌های شهرستان دشتستان تشکیل شود.

به گزارش خبرنگار مهر، احمد بنافی صبح دوشنبه در نشست کارگروه تخصصی جهاد تبیین که با حضور ائمه جمعه شهرستان و آموزش و پرورش مناطق برگزار شد، گفت: دشمن همواره به دنبال ضربه زدن به انقلاب است، اکنون جنگ ما با دشمن جنگ رسانه‌ای و ترکیبی است که باید با آگاهی کامل علیه آن اقدام کرد.

فرماندار دشتستان ادامه داد: در این راستا در مرکز شهرستان قرارگاه جهاد تبیین تشکیل شده که می‌طلبد در بخش‌های دیگر شهرستان این قرارگاه راه‌اندازی شود و زیر نظر ائمه جمعه و بخشداران فعالیت کند.

بنافی با بیان اینکه یکی از هدف‌های جنگ ترکیبی دشمن، آموزش و پرورش است، تاکید کرد: نقش آموزش و پرورش برای جلوگیری از نفوذ و خنثی‌سازی توطئه‌های دشمن بسیار حائز اهمیت و اثربخش است.

فرماندار دشتستان ادامه داد: دانش آموزان ما باید از انقلاب و دستاوردهای آن اطلاع بیشتری پیدا کنند و این وظیفه هادیان و مسئولان است که با تبیین و روشنگری نسبت به دانش آموزان بصیرت افزایی کنند.

وی اضافه کرد: در تبیین و افشای نقشه‌های دشمن نباید ناامید شد و باید اضافه بر آن با اعتماد به نفس بخشیدن به دانش آموزان، کارآمدی مدیران و قوی بودن نظام را اثبات کنیم.

منبع: مهر
شناسه خبر: 992507